Tvroba k nezaplacení

Úvodní obrázky / Wattpad

11. června 2016 v 17:01 | Jo.
https://a.wattpad.com/cover/42818820-176-k505171.jpg

Dva úvodní obrázky (pociťuji skoro touhu napsat obaly knih :D!) pro mou kamarádku. Čímž jí mimochodem dělám reklamu...Druhý obal nakonec vyměnila za jiný, podle mého méně povedený, ale co se dá dělat, zákazník, má vždy hlavní slovo, že?

Ó, Leo!

27. ledna 2014 v 22:13 | Jo.
Nemohla jsem si pomoct, ale Leo je můj nový objev. No dobře, je to můj "objev" od The Great Gatsby, což je taky krásný film, ale uznejte, že je to taky doba, že...Popravdě ani nevím, co k těmhle animacím napsat, snad jen to, že vznikly za mého čekání na stáhnutí Sherlocka Holmese. Hol me se!
Jo, a stále se můžete zapisovat dos tálic nebo do výroby grafiky, jen s těmi laoyuty samotnými nějak
nestíhám...Tak prosím mějte strpení. Ale připravila jsem pro vás jeden návod a myslím, že by se vám mohl i hodit :D!
P.S.: Aktualizovala jsem pravidla blogu :). Vím, že to asi nikoho nebude zajímat, ale přibudla tam jedna nová věc...

Wolf of Wall Street

25. ledna 2014 v 18:07 | Jo.
UKÁZKA 1| 2 | 3 | 4

ÁÁ! Nedokázala jsem se dívat na tu hroznou napodobeninu layoutu (vím, že se nemá shazovat vlastní práce, ale nešlo to...) a při pohledu na blog Sinead jsem dostala nápad udělat nějakou animaci v obrázku.
A tak je to tu.
Viděla jsem totiž před týdem film Wolf of Wall Street, úplně nejlepší film, za tento rok. Vážně, doporučuju!-teda, pokud vám není míň jak dvanáct :D.
Chtěla jsem udělat něco jako pohyblivý plakát, no, nakonec to není asi tak hrozné, nejvíc se mi líbí první verze. Která vám?

 
 

Reklama